Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Zadzwoń lub napisz:   +(48) 602-409-566    info@optipack.com.pl
Zdjęcie automatycznej maszyny do składania kartonów - OPTIPACK Pobierz specyfikację maszyny

Jesteś zainteresowany zakupem tej maszyny?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły

+(48) 602-409-566
lukasz@optipack.com.pl

Automatyczna maszyna do składania kartonów CF20TX

Opti Pack oferuje Państwu szeroki wybór narzędzi, które pozwalają zoptymalizować proces pakowania. Jednym z nich jest automatyczna maszyna do składania kartonów. To urządzenie, które znacząco usprawni składanie kartonów, sprawiając, że proces ten nabierze znacznie szybszego tempa, a wszelkiego rodzaju błędy zostaną wyeliminowana. Prezentowana przez nas maszyna do składania kartonów CF20TX to sprzęt, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Urządzenie:
• ma zwartą i solidną konstrukcję, dzięki której zabiera niewiele miejsca i można je usytuować nawet w małym pomieszczeniu gospodarczym,
• pracuje niezawodnie – sprawiając, że proces rozkładania i składania kartonów w całość zajmuje niewiele czasu i jest pozbawiony błędów,
• jest przyjazne w obsłudze – oferowana przez nas automatyczna maszyna do składania kartonów obsługiwana jest intuicyjnie, a przeszkolenie do pracy z nią zajmuje niewiele czasu, • dostępne jest w rozsądnej cenie – zapewniającej dobry stosunek jakości do kosztu.

Jak pracuje ta maszyna do składania kartonów? Zasada działania jest prosta: karton jest pobierany przez urządzenie z odpowiedniego zasobnika automatycznie, a następnie formowany na kształt pudełka i zaklejany solidnie taśmą. Proces składania pudła trwa dosłownie kilka chwil, a jego automatyzacja pozwala znacznie zredukować koszty pakowania, optymalizując jednocześnie czas poświęcony na wykonanie tego zadania. Podkreślić warto, że maszyna pracować może zarówno samodzielnie, jak i stać się częścią większej linii produkcyjnej – jeśli zdecydują się Państwo na automatyzację całego procesu pakowania. Nasze urządzenie sprawdzi się w nim niezawodnie. Dlatego też, jest warte uwagi i inwestycji. Automatyczna maszyna do składania kartonów CF20TX to sprzęt, który pomoże Państwu sprawić, że proces pakowania przebiegnie bez większych problemów: szybciej, sprawniej, bez pomyłek oraz niższym kosztem. Jeśli są Państwo zainteresowani tym sprzętem – jego specyfikacją techniczną, ceną, a także zasadą działania – zachęcamy do kontaktu. Nasz przedstawiciel zaprezentuje Państwu, jak działa prezentowana przez nas maszyna do składania kartonów i odpowie na wszystkie pytania, a także przygotuje ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Waszej firmy. Zapewnimy najkorzystniejsze warunku współpracy na rynku, jak również sprawną dostawę zamówionego przez Państwa sprzętu pod wskazany adres oraz pomoc techniczną. Optymalizacja pakowania z naszą firmą jest prosta. Zapraszamy do kontaktu!

Model CF20TX CF20TX-XL
Wys. Robocza / wyjścia [mm]: 600-700 600-700
Pojemność [kartonów/min]: 12 – 14 12 – 14
Prędkość transportowa [m/min] 22 22
Temperatura pracy [C] 5-50 5-50
Przyłącze pneumatyczne [bar] 6 (+/- 1) 6 (+/- 1)
Zasilanie 230V 1F + N/500 W 230V 1F + N/500 W
Waga maszyny [kg] 550 550
Stopień ochrony: IP54 IP54
Wymiary kartonów: CF20TX CF20TX-XL
Długość L [mm] 330 - 530 280 - 630
Szerokość B [mm] 165 - 330 160 - 400
Wysokość H [mm] 270 - 570 270 - 650