Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Zadzwoń lub napisz:   +(48) 602-409-566    info@optipack.com.pl

Kartoniarka

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu, który służy do pakowania kartonów. Urządzeniem najbardziej przydatnym w tym procesie jest kartoniarka – to sprzęt, który, zgodnie z nazwą, służy do pakowania produktów wszelkiego typu do pudełka oraz do formowania pudełek i całych wiązek. Kartoniarka pracować może samodzielnie, bądź też stać się częścią całego ciągu produkcyjnego na jego końcowym etapie.

W naszej ofercie znajdą Państwo kartoniarki, które są:
• niezawodne – pracują z każdego typu ładunkami, a ich solidna konstrukcja zapewnia wydajną i bezawaryjną pracę przez długi czas,
• wszechstronne – proponujemy sprzęt do pakowania przedmiotów o różnych rozmiarach oraz kształtach,
• delikatne przy obchodzeniu się z produktami – ich konstrukcja zapewnia stabilny transport i zapobiega przewracaniu się pakowanych przedmiotów oraz innym uszkodzeniom mechanicznym,
• wydajne – pozwalają znacznie przyspieszyć proces pakowania bez utraty jego jakości,
• łatwe w obsłudze – ich obsługi można się nauczyć w krótkim czasie, a ponadto sam proces kontroli i nadzoru prawidłowości procesu pakowania nie wymaga dużego wysiłku.

Jeżeli potrzebna Państwu dobrej klasy kartoniarka, która realnie zoptymalizuje proces pakowania i, tym samym, zwiększy wydajność prowadzonych działań produkcyjnych – zachęcamy do współpracy. Zapewnimy Państwu rozwiązania technologiczne, które pozytywnie wpłyną na sprawność procesu pakowania oraz pozwolą znacząco obniżyć koszty z nim związane. Opti Pack posiada wieloletnie doświadczenie w branży pakowania, a naszym priorytetem zawsze jest zadowolenie Klienta. Pomożemy dobrać właściwy sprzęt do pakowania – taki, który przyniesie doskonałe efekty.

Na wszystkie pytania związane z ofertą odpowiemy zarówno mailowo jak i telefonicznie, a także bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Nasi doradcy udzielą również wsparcia technicznego oraz podpowiedzą, co zrobić, by jeszcze bardziej zredukować koszty pakowania. Zachęcamy do kontaktu!

Przejdź do formularza kontaktowego